Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanych listami gończymi - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Straż Graniczna zatrzymała poszukiwanych listami gończymi

Mirosława Aleksandrowicz
12.06.2017

5 obywateli Rosji poszukiwanych przez polskie sądy zatrzymano na drogowych przejściach granicznych w Bezledach i Gronowie.

Rosjanie próbowali wjechać do Polski, pomimo, że nie opłacili zasądzonych kar grzywien. Pierwszym zatrzymanym na drogowym przejściu granicznym w Gronowie 9 czerwca, był 26-latek podróżujący volkswagenem. Następnego dnia zatrzymano 68-letnią kobietę i 56-letniego mężczyznę, obywateli FR. Oni również nie uiścili zaległych kar, w związku z tym funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali im dalszą podróż. Wszyscy zatrzymani byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Braniewie. Po opłaceniu zaległych kar wjechali do Polski.

Natomiast 10 czerwca na  drogowym przejściu granicznym w Bezledach zatrzymano 2 mężczyzn, którzy stawili się do odprawy granicznej. Rosjanie byli poszukiwani przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach. Zarówno 31-latek, jak i 33-latek, by ruszyć w dalszą podróż musieli uregulować zaległości.

 

  • Kontrola graniczna
    Kontrola graniczna
do góry