Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Poszukiwany za kradzież zatrzymany przez funkcjonariuszy SG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Poszukiwany za kradzież zatrzymany przez funkcjonariuszy SG

Mirosława Aleksandrowicz
13.04.2018

Dzisiaj funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim podczas kontroli drogowej w powiecie bartoszyckim, zatrzymali podejrzanego o kradzież mężczyznę. Tego samego dnia zatrzymano jeszcze 2 osoby poszukiwane za nieopłaconą karę grzywny.

Obywatel Polski, na stałe mieszkający w Holandii poszukiwany był od września 2017 roku przez Prokuraturę Rejonową w Elblągu. Figurował w bazach jako podejrzany w sprawie o przywłaszczenie cudzej rzeczy. Funkcjonariusze Straży Granicznej po sporządzeniu stosownej dokumentacji, przekazali 28-latka policjantom z Bartoszyc.  

Wcześniej funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali na drogowym przejściu w Gronowie 45-letniego mieszkańca obwodu kaliningradzkiego. Kierowca dostawczego volkswagena nie opłacił zaległej kary grzywny. Z tego powodu został zatrzymany również 26-letni mieszkaniec powiatu sejneńskiego. Mężczyznę zatrzymali podczas kontroli drogowej w gminie Ostróda, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie.

Kierowcy po uregulowaniu zaległości, ruszyli w dalszą podróż.

 

  • kontrola drogowa
    kontrola drogowa
do góry