Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej IX turniej siatkówki halowej o puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego OSG - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

IX turniej siatkówki halowej o puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego OSG

Anna Matejuk-Ficek
16.04.2018

14 kwietnia funkcjonariusze PSG w Barcianach już po raz dziewiąty zorganizowali turniej siatkówki halowej. Do walki o puchar Komendanta Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej stanęło 8 drużyn.

Rozgrywki były świetnym i emocjonującym  widowiskiem. Zawodników nie opuszczał dobry humor i sportowy duch walki. W przedsięwzięciu udział  wzięli: Zastępca Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Iwona Łatunowicz oraz Wójtowie gmin Barciany i Srokowo. Przedstawicielem Zarządu Oddziałowego był por. SG Maciej Kuszilek. Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej umożliwił zorganizowanie zawodów poprzez finansowe wsparcie.

Po zaciętej walce do półfinałów awansowały zespoły z Placówki Straży Granicznej w  Barcianach, Grzechotkach oraz z komendy oddziału i Urzędu Miasta w Kętrzynie.

Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zdobyła drużyna z Urzędu Miasta w Kętrzynie. Na drugim miejscu podium stanął zespół z komendy W-MOSG, a na trzecim z Grzechotek.

Przyznano również, wyróżnienia dla najlepszej zawodniczki i najlepszego zawodnika IX turnieju halowej piłki siatkowej. Wyróżnienia trafiły w ręce reprezentantów z komendy oddziału. Najlepszą zawodniczką została Karolina Glinka, a wśród zawodników najlepszy był Paweł Glinka.

  • IX turniej siatkówki halowej
    IX turniej siatkówki halowej
  • IX turniej siatkówki halowej
    IX turniej siatkówki halowej
  • IX turniej siatkówki halowej
    IX turniej siatkówki halowej
do góry