Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Poznaj swoje granice - dołącz do najlepszych! Trwa nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. W 2018 roku limit przyjęć wynosi nie mniej niż 51 osób. - Funkcjonariusze-nabór do służby -

Nawigacja

Funkcjonariusze-nabór do służby

Mirosława Aleksandrowicz
13.01.2016

Uwaga! Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału. W 2018 roku limit przyjęć wynosi nie mniej niż 51 osób.

 

Szczegółowych informacji dotyczących przebiegu procedury kwalifikacyjnej udziela:

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej im. gen. bryg. Stefana Pasławskiego

Sekcja Organizacji  i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia

ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78, 11-400 Kętrzyn

poniedziałek–piątek w godzinach 7:30–15:30
 
tel. 89 750 30 23 lub 89 750 34 93

Adres poczty elektronicznej przeznaczonej do kontaktu dla kandydatów do służby: nabor.wmosg@strazgraniczna.pl

 

Komendant Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej kontynuuje nabór do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału.

Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej proszone są o osobiste zgłaszanie się w Wydziale Kadr i Szkolenia Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00–14.00 w celu złożenia dokumentów. W przypadku dużego zainteresowania służbą skutkującego brakiem możliwości przyjęcia dokumentów od wszystkich zainteresowanych służbą w dniu ich stawienia do komórki kadrowej, osobom tym zostanie wskazany inny termin złożenia aplikacji. Komendant W-MOSG ma prawo do wstrzymania przyjmowania podań kandydatów o przyjęcie do służby w Straży Granicznej. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu postępowania kwalifikacyjnego można uzyskać na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl lub pod nr. tel. 89 750 30 23.

 

  1. WARUNKI PRZYJĘCIA DO SŁUŻBY
  2. PROCEDURA KWALIFIKACYJNA
  3. TABELE NORM SPRAWNOŚCIOWYCH KANDYDATÓW DO SG
  4. PYTANIA TESTOWE Z UBIEGŁYCH LAT
  5. PLANOWANE ILOŚCI PRZYJĘĆ
  6. SYSTEM SZKOLEŃ
  7. ANKIETA BEZPIECZEŃSTWA OSOBOWEGO
  8. KWESTIONARIUSZ OSOBOWY KANDYDATA DO SŁUŻBY W SG- DO POBRANIA
  9. WZÓR WYPEŁNIENIA - KWESTIONARIUSZ OSOBOWY KANDYDATA DO SŁUŻBY W SG

  10. WZORY DOKUMENTÓW

 

do góry