Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Poszukiwani przez bartoszycki sąd, zatrzymani przez Straż Graniczną - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Poszukiwani przez bartoszycki sąd, zatrzymani przez Straż Graniczną

Mirosława Aleksandrowicz
09.07.2018

W ciągu trzech dni funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 8 poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieuregulowane kary grzywny na łączną kwotę prawie 35 tys. zł.

5 Polaków i 2 Rosjan, za którymi wystawiono list gończy zatrzymano 4,5 i 6 lipca na drogowym przejściu granicznym w Bezledach. Rekordzista miał do zapłacenia ponad 20 tys. zł. 24-letni Rosjanin trafił do aresztu.

Natomiast ósmą osobę poszukiwaną przez bartoszycki sąd zatrzymali 5 lipca funkcjonariusze SG na drogowym przejściu granicznym w Gronowe. Do odprawy na kierunku przyjazdowym do Polski stawił się obywatel Rosji. Okazało się, 54-letni mężczyzna jest poszukiwany, ponieważ nie opłacił zasądzonej grzywny w wysokości 2 tys. zł.

Spośród ośmiu zatrzymanych, Polak i Rosjanin trafili do aresztu, pozostałe osoby po uregulowaniu zaległości ruszyły w dalszą podróż.

 

  • kontrola graniczna - PSG w Bezledach
    kontrola graniczna - PSG w Bezledach
do góry