Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze z Warmii i Mazur na misji w Grecji - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze z Warmii i Mazur na misji w Grecji

Mirosława Aleksandrowicz
05.09.2018

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej rozpoczęli kolejną misję zagraniczną koordynowaną przez Europejską Agencję Straży Granicznej i Przybrzeżnej (Agencja Frontex).

Od 4 września dwóch funkcjonariuszy z W-MOSG realizuje zadania w ochronie granicy „zielonej” na greckiej wyspie Lesbos. Oddelegowani funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach i Baniach Mazurskich swoje zadania zakończą 9 listopada br.

Od początku 2018 roku 12 funkcjonariuszy z Warmińsko-Mazurskiego OSG uczestniczyło w misjach zagranicznych koordynowanych przez Agencję Frontex oraz kolejnych 12  wspierało Policję Republiki Macedonii. Od 4 września dwóch funkcjonariuszy z W-MOSG realizuje zadania w ochronie granicy „zielonej” na greckiej wyspie Lesbos. W codziennej służbie będą wykorzystywali sprzęt polskiej Straży Granicznej, m.in. gogle noktowizyjne oraz kamery termowizyjne. Oddelegowani funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Bezledach i Baniach Mazurskich swoje zadania zakończą 9 listopada br.

Od początku 2018 roku 12 funkcjonariuszy z Warmińsko-Mazurskiego OSG uczestniczyło w misjach zagranicznych koordynowanych przez Agencję Frontex oraz kolejnych 12  wspierało Policję Republiki Macedonii.

  • Misja w Grecji
    Misja w Grecji
  • Misja w Grecji
    Misja w Grecji
  • Misja w Bułgarii
    Misja w Bułgarii
do góry