Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Piłkarze z W-MOSG na podium - Aktualności

Aktualności

Piłkarze z W-MOSG na podium

Mirosława Aleksandrowicz
01.09.2023

W Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie odbyły się XVI Mistrzostwa Straży Granicznej w piłkę nożną. Turniej zorganizowano pod patronatem Komendanta Głównego Straży Granicznej gen. dyw. SG Tomasza Pragi.

W Mistrzostwach, które odbyły się 29 - 31 sierpnia br. udział wzięło 12 drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne Straży Granicznej. Tytuł wicemistrza wywalczyli funkcjonariusze z Warmińsko- Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z NOSG, a na trzecim miejscu ekipa z NwOSG.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został plut. SG Damian Oracz z PSG w Barcianach W-MOSG. Puchar „Dla najlepszego zawodnika” został ufundowany przez Wojewodę Zachodniopomorskiego. Damian otrzymał również reprezentacyjną koszulkę z autografem Josué Filipe Soares Pesqueira, która została ufundowana przez wicemistrza Polski Legia Warszawa.

Zwycięskim drużynom serdecznie gratulujemy.