Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Funkcjonariusze z Sępopola ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Funkcjonariusze z Sępopola ponownie stanęli na najwyższym stopniu podium

Mirosława Aleksandrowicz
04.12.2017

Sportowe zmagania wyłoniły zwycięzców XII Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej, który odbył się w Górowie Iławeckim. Reprezentacja funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Sępopolu zdobyła I miejsce.

Rozgrywki odbyły się 2 grudnia na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Górowie Iławeckim. Turniej, jak co roku, cieszył się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie najmłodsi kibicowali ulubionym drużynom. Do piłkarskich zmagań zgłosiło się 9 zespołów reprezentujących poszczególne jednostki organizacyjne Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej. Po zaciętej rywalizacji I miejsce wywalczyła drużyna z Sępopola, II miejsce zajęli zawodnicy z Braniewa, a na ostatnim stopniu podium, po serii rzutów karnych stanęli funkcjonariusze z PSG w Bezledach. W trakcie turnieju wybrano wyróżniających się zawodników. Królem strzelców został st. chor. SG Sorkowicz Łukasz (PSG w Braniewie), najlepszym bramkarzem okazał się plut. SG Murawski Robert (PSG w Sępopolu).

W imieniu Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej płk. SG Roberta Inglot, puchar zwycięzcom wręczył Komendant Placówki Straży Granicznej w Górowie Iławeckim ppłk Sławomir Ciok. Turniej od lat wspiera Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG przy W-MOSG.

 • fot. Bohdan Tchórz
  fot. Bohdan Tchórz
 • fot. Bohdan Tchórz
  fot. Bohdan Tchórz
 • fot. Bohdan Tchórz
  fot. Bohdan Tchórz
 • fot. Bohdan Tchórz
  fot. Bohdan Tchórz
 • fot. Bohdan Tchórz
  fot. Bohdan Tchórz
do góry