Straż Graniczna Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej Spotkanie służb mundurowych z przedstawicielami zrzeszeń taksówkarzy - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Spotkanie służb mundurowych z przedstawicielami zrzeszeń taksówkarzy

Mirosława Aleksandrowicz
10.07.2019

W siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie 9 lipca odbyło się spotkanie przedstawicieli służb i instytucji kontrolnych z przedstawicielami zrzeszeń taksówkarskich działających na terenie województwa warmińsko–mazurskiego. Przedsięwzięcie zorganizowano z inicjatywy Głównego Inspektora Transportu Drogowego w Warszawie Pana dr. Alvina Gajadhura.

W spotkaniu obok przedstawicieli Inspekcji uczestniczyli Z-ca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, Z-ca Komendanta Warmińsko–Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie, Naczelnik Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Olsztynie.

Podczas konferencji poruszono tematykę wykonywania okazjonalnych przewozów osób samochodami osobowymi z naruszeniem przepisów ustawy o transporcie drogowym. Ustalono formę prowadzenia wspólnych działań kontrolnych realizowanych przez służby.

  • zdj. WITD
    zdj. WITD
  • zdj. WITD
    zdj. WITD
do góry